OTEVÍRACÍ DOBA PO - PÁ 10 - 18   /   SO 10 - 14 jen půjčení a vrácení vozu   /   NE a svátky zavřeno

Pronájem obytných vozů, půjčovna obytných vozů - aktuální volné termíny

Půjčovna karavanů, RIMOR SEAL 9» prodej obytných vozů, půjčovna obytných aut a karavanů, půjčovna obytných automobilů, karavany, obytné vozy

Základní výbava obytného vozu

Klimatizace, airbag řidiče a spolujezdce, tempomat, ABS, CD rádio, elektrické ovládání oken, nádrž na 80 litrů nafty, chladnička 100l, plynový 3 hořákový vařič, koupelna s oddělenou sprchou, rolety amoskytiéry na oknech, nádrž na čistou vodu 100l, odpadní nádrž na 100l, chemické WC 15l, nosič na 4 kola, 7 míst na jízdu, 7 míst na spaní.

Nadstandardní výbava karavanu pro Vás v ceně půjčovného

Jídelní souprava, příbory, sada nádobí, čistá prostěradla do celého vozu, markýza, zajištovací a najížděcí klíny, přenosné DVD, parkovací kamera a monitor, solární panel, kempingový nábytek (stůl a 4 židle).

Technické parametry

Podvozek Fiat Ducato, motor 2.3 JTD 130 koní / EURO 5, převodovka manuální 6 rychlostí, spotřeba 10-12 l/100km, hmotnost 3500kg, řidičské oprávnění B.

Rozměry vozu: 7303 x 2340 x 3050 (délka x šířka x výška / mm)

Zapůjčení a vrácení karavanu i v sobotu, a bez příplatku!

Zapůjčení a vrácení karavanu či obytného vozu je možné i v sobotu mezi 10 - 14 hod. bez příplatku!

Parkování Vašeho vozu zdarma

Pokud využijete služeb půjčovny karavanů a obytných vozů AUTO DANTE, nabízíme parkování Vašeho vozu zdarma. Zároveň si můžete nechat vůz profesionálně vyčistit. Jen si to představte: Odcestujete na dovolenou, pohodový návrat Vám zpříjemní čisté a uklizené auto.

Pronájem karavanů, půjčovna karavanů

Pravidelný a odborný servis obytných vozů a karavanů

Obytné vozy, které pronajímá naše půjčovna karavanů, pravidelně odborně servisuje Autocentrum Roškota - Janoušek, autosalon se špičkově vybaveným servisem a školeným personálem.


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK