OTEVÍRACÍ DOBA PO - PÁ 10 - 18   /   SO 10 - 14 jen půjčení a vrácení vozu   /   NE a svátky zavřeno

Pronájem obytných vozů, půjčovna obytných vozů - aktuální volné termíny

Půjčovna karavanů, RIMOR EUROPEO 95P» prodej obytných vozů, půjčovna obytných aut a karavanů, půjčovna obytných automobilů, karavany, obytné vozy

Základní výbava obytného vozu

Motor EURO 6, motorová klimatizace a nástavbová klimatizace, airbag, ABS, CD Rádio, elektrické ovládání oken, centrální zamykání, topení a ohřev vody Webasto AIR Top 3500, chladnička 145 litrů, plynový vařič, koupelna s oddělenou sprchou, rolety a moskytiéry na oknech, nádrž na čistou vodu 100 litrů, odpadní nádrž 100 litrů, chemické WC 15 litrů, držák na 4 kola, 5 míst na jízdu / 5 míst na spaní.

Nadstandardní výbava karavanu pro Vás v ceně půjčovného

Jídelní souprava, příbory, sada nádobí, čistá prostěradla do celého vozu, markýza, zajištovací / najížděcí klíny, vyhřívaná odpadní nádrž, přenosné DVD, parkovací kamera + monitor, trezor.


Zapůjčení a vrácení karavanu i v sobotu, a bez příplatku!

Zapůjčení a vrácení karavanu či obytného vozu je možné i v sobotu mezi 10 - 14 hod. bez příplatku!

Parkování Vašeho vozu zdarma

Pokud využijete služeb půjčovny karavanů a obytných vozů AUTO DANTE, nabízíme parkování Vašeho vozu zdarma. Zároveň si můžete nechat vůz profesionálně vyčistit. Jen si to představte: Odcestujete na dovolenou, pohodový návrat Vám zpříjemní čisté a uklizené auto.

Pronájem karavanů, půjčovna karavanů

Pravidelný a odborný servis obytných vozů a karavanů

Obytné vozy, které pronajímá naše půjčovna karavanů, pravidelně odborně servisuje Autocentrum Roškota - Janoušek, autosalon se špičkově vybaveným servisem a školeným personálem.


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK